o marce

Niepowtarzalne torebki dla wymagających kobiet

Stylowe, wykonane ręcznie z niezwykłą precyzją i starannością, z najlepszych, ekologicznych materiałów. Torebki SAVACCI to idealne dopełnienie każdego stroju.

Przeszłam długą drogę zawodową, zanim odkryłam swoje powołanie do krawiectwa, choć kilkanaście lat temu mogło się to wydawać zupełnie naturalne. Jako mała dziewczynka uwielbiałam przesiadywać w pracowni krawieckiej dziadka. Chowałam się w szafie i z ukrycia obserwowałam klientki, które przychodziły do przymiarki. Dziadek szył spódnice, bluzki, ale także garnitury i mundury dla wojskowych. Chyba nie było osoby w Nowym Targu, która nie szyłaby u dziadka ubrań. Pamiętam ciężkie żeliwne żelazka, oraz maszyny rozpędzane nogami a przede wszystkim dziadka, który w skupieniu pochylał się nad materiałem.

Dziś wiem, że tworzenie torebek to moje powołanie. Dlatego postanowiłam pójść tą samą drogą zawodową. Choć maszyny są już elektryczne, to staranność i dbałość o każdy szczegóły wciąż są te same. Właśnie w taki sposób szyjemy torebki SAVACCI. Powstają one w niewielkiej pracowni w Krakowie, w której spędzam każdą chwilę. To tu obmyślam nowe wzory i fasony. Zaczynam od rozrysowania formy, następnie powstaje body, czyli zewnętrzna warstwa torebki. Kolejny etap to uszycie organizera, czyli wewnętrznej części torebki. I ostatni, mój ulubiony, łączenie body z organizerem, mocowanie metalowych okuć oraz pasków na łańcuszkach.

Chcę, aby każda kobieta poczuła, że torebka, którą ma na ramieniu, została uszyta właśnie dla niej, że jest wyjątkowa tak jak ona.

Ekologiczna tkanina

Wszystkie nasze produkty powstają w zgodzie z ekologią

Wysoka jakość

Nasze produkty wykonujemy z atestowanych materiałów

2 lata gwarancji

Wszystkie nasze produkty objęte są specjalną 24-miesięczną gwarancją

Polska marka damskich torebek ekologicznych.

~ Savacci

Nadrzędnym celem marki pozostaje zaprezentowanie kobietom niezwykłych modeli torebek, które podbijają serce ich użytkowniczek. Ekskluzywne modele są wykonywane z wysokiej jakości tkaniny ekologicznej, co potwierdza nowoczesne podejście do realizacji. Rosnąca świadomość społeczeństwa dotycząca problemów środowiskowych, a w związku z tym potrzeba ograniczenia produktów odzwierzęcych w sektorze mody, spowodowała, że marka Savacci, tworzy swoje produkty właśnie z najwyższej jakości surowców ekologicznych. Są nimi między innymi wysokogatunkowe pianki sprowadzane przez nas prosto z Włoch i Hiszpanii. Wszystkie wyżej wskazane cząstki, łączone są w niewielkiej pracowni zlokalizowanej w okolicach krakowskiego rynku – po to, by pokazać, że Polki potrafią.

– Patrycja Kościej

Otwórz się na nowe propozycje

Otwórz się na nowe propozycje, jakie przygotował dla Ciebie świat mody. Znajdź miejsce na ekologiczną alternatywę do swojej ulubionej, skórzanej torebki i stań po jednej stronie z obrońcami środowiska naturalnego.