o marce

Eleganckie torebki inspirowane tradycją polskiego rzemiosła.

To tradycja, przekazywana z pokolenia na pokolenie i pielęgnowana pośród zapachu tkanin i maszyn krawieckich. Twórczyni tych niezwykłych torebek z najwyższą pieczołowitością dba o… każdy szczegół.

Połączenie ponadczasowej klasyki z nowoczesnym i praktycznym podejściem pozwoli na wprowadzenie na rynek modeli unikalnych i niezwykle eleganckich. Tak elitarna propozycja została przygotowana z myślą o kobietach sukcesu, które kochają modę i design w jego najczystszym znaczeniu.

Każdy model, zaczynając od etapu koncepcyjnego, przez ręczną produkcję, aż do powstania gotowego produktu jest pewnego rodzaju indywidualną historią, która powstaje z myślą o upodobaniach kobiet, które wiedzą, czego chcą i codziennie podnoszą sobie poprzeczkę w realizacji swoich założeń.

Marka Savacci to nieposkromiona pasja do piękna która sięga początków rozkwitu krawiectwa ciężkiego.

Ekologiczna tkanina

Wszystkie nasze produkty powstają w zgodzie z ekologią

Wysoka jakość

Nasze produkty wykonujemy z atestowanych materiałów

2 lata gwarancji

Wszystkie nasze produkty objęte są specjalną 24-miesięczną gwarancją

Polska marka damskich torebek ekologicznych.

~ Savacci

Nadrzędnym celem marki pozostaje zaprezentowanie kobietom niezwykłych modeli torebek, które podbijają serce ich użytkowniczek. Ekskluzywne modele są wykonywane z wysokiej jakości tkaniny ekologicznej, co potwierdza nowoczesne podejście do realizacji. Rosnąca świadomość społeczeństwa dotycząca problemów środowiskowych, a w związku z tym potrzeba ograniczenia produktów odzwierzęcych w sektorze mody, spowodowała, że marka Savacci, tworzy swoje produkty właśnie z najwyższej jakości surowców ekologicznych. Są nimi między innymi wysokogatunkowe pianki sprowadzane przez nas prosto z Włoch i Hiszpanii. Wszystkie wyżej wskazane cząstki, łączone są w niewielkiej pracowni zlokalizowanej w okolicach krakowskiego rynku – po to, by pokazać, że Polki potrafią.

– Patrycja Kościej

Otwórz się na nowe propozycje

Otwórz się na nowe propozycje, jakie przygotował dla Ciebie świat mody. Znajdź miejsce na ekologiczną alternatywę do swojej ulubionej, skórzanej torebki i stań po jednej stronie z obrońcami środowiska naturalnego.